Resnano
Poszukujemy osoby, która będzie czuwać nad częścią graficzną przedsięwzięcia.

Wprowadzenie


screen z gryKilka miesięcy temu padł pomysł aby stworzyć własną grę mmorpg. W założeniach poczynionych na początku projektu ma to być gra w klimacie science-fiction i post-apocalypse. 

W grze chcemy oddać prawdopodobny klimat świata z dalekiej przyszłości, który po apokalipsie zaczyna się powoli odbudowywać. Do tej pory udało nam się zrobić szkielet gry od strony technicznej, czyli mamy działający serwer i klienta. Niestety nie jesteśmy grafikami 3D, więc obecnie screen z grykorzystamy z modeli znalezionych w tutorialach do silnika graficznego (widać to na załączonych zrzutach ekranu).

Przy projektowaniu gry czerpiemy pełnymi garściami z literatury science-fiction, szczególnie bardzo podobają nam się elementy wizji świata stworzonego przez Dukaja w "Czarnych oceanach" i "Perfekcyjnej niedoskonałości".

Chcemy stworzyć spójny świat, na którym zostanie oparta fabuła gry, w związku z tym szukamy osób, entuzjastów sci-fi, którzy mogą wnieść do gry swoje pomysły i umiejętności (więcej na ten temat w dziale poszukiwani).

GG,
2008-09-01 22:34:42